Sent from Nokia E71
26. 11. 2008
Operace iPhone 2.2 splněna
Krátce po zveřejnění informace o prolomení fw 2.2 pro iPhone jsem se pustil do jeho aplikace i na mého milassska. Kromě menších peripetiích a neobnovené záloze se nakonec proces zdárně dovedl do konce. Jelikož jsem před tím měl FW 2.0 bez instaleru, nově objevený starý známý ještě z dob jedničkových firmwarů mě potěšil svou přítomností i obsahem neoficiálních aplikací. Překvapivě nejvíce ulitávám na nostalgickém Jen počkej, zajíci. Originál ze Sovětského svazu bych možná doma ještě našel. :-)
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)


Žádné komentáře:
Okomentovat