Filo, mea culpa, chyba byla mezi židlí a notebookem :-) - na odstranění defektu se usilovně pracuje. Jablíčka za to neviň. Ty fungují na rozdíl od Redmondu dobře :-) . A ty hybaj si založit twitter, ať si v dění a můžeš se vysmívat ;-) Má ho už půlka redakce.
Původní článek je k nalezení na koohan46.blogspot.com .
Sent from Nokia E71


1 komentář:
člověče nebýt googlu, tak jsem se ani nedozvěděl, že jsem si tě nedal do rss, proste jsem myslel, ze na blogování kasles a místo toho jen twittujes. No Jabka jsou hezké věci, ale jak s tím fungováním nevím, asi si fakt najdu chvili a zapnu jeden z tech iMaců...
Okomentovat