25. 11. 2008

Krátká radost z paměti

Celý šťasten jsem si dnes přinesl domů již archaický paměťový modul SoDIMM do mého obstarožního Aceru, pral se půl hodiny s instalací (ta mrcha nechtěla do slotu), abych pak zjistil, že je vadná. Ach jo. Nemáte někdo plonkovní SoDIMM SDRAM PC 100 paměť? :-)

Žádné komentáře: