Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Ve starém Skotstku se z oken ozývalo Gardyloo v momentě, kdy měli v plánu z něho vylít v lepším případě jen špinavou vodu na chodník. Toto "upozornění" pak mělo varovat kolemjdoucí. Na tomto blogu se budu vylívat ze svých postřehů z mobilního blogování. Použité nástroje: Apple iPhone, Nokia E71
Žádné komentáře:
Okomentovat