28. 11. 2008

Vánoce jsou tady

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady a s nimi stres je tady a nakupování je tady a plné lidí je to tady taky... Já chci jaro :-) a Velikonoce :-D

Sent from Nokia E71

Dobří kamarádi jsou k nezaplacení :-)

To si takto povzdechnu nad peripetiemy při updatu iPhonu a oni (kamarádi ;-) samozřejmě hned se svým druhem ve "zbroji" soucití, že ano, kolego Kůžele ;-). A jak jinak, chudák postižený se o tom dozví z blogu.

Filo, mea culpa, chyba byla mezi židlí a notebookem :-) - na odstranění defektu se usilovně pracuje. Jablíčka za to neviň. Ty fungují na rozdíl od Redmondu dobře :-) . A ty hybaj si založit twitter, ať si v dění a můžeš se vysmívat ;-) Má ho už půlka redakce.

Původní článek je k nalezení na koohan46.blogspot.com .

Sent from Nokia E71

26. 11. 2008

Operace iPhone 2.2 splněna

Krátce po zveřejnění informace o prolomení fw 2.2 pro iPhone jsem se pustil do jeho aplikace i na mého milassska. Kromě menších peripetiích a neobnovené záloze se nakonec proces zdárně dovedl do konce. Jelikož jsem před tím měl FW 2.0 bez instaleru, nově objevený starý známý ještě z dob jedničkových firmwarů mě potěšil svou přítomností i obsahem neoficiálních aplikací. Překvapivě nejvíce ulitávám na nostalgickém Jen počkej, zajíci. Originál ze Sovětského svazu bych možná doma ještě našel. :-)

Sent from Nokia E71

25. 11. 2008

Krátká radost z paměti

Celý šťasten jsem si dnes přinesl domů již archaický paměťový modul SoDIMM do mého obstarožního Aceru, pral se půl hodiny s instalací (ta mrcha nechtěla do slotu), abych pak zjistil, že je vadná. Ach jo. Nemáte někdo plonkovní SoDIMM SDRAM PC 100 paměť? :-)